Yritys

Transitar Oy


Transitar Oy on Kuopiolainen kuljetusliike jonka toiminta on erikoistunut liikennöintiin täysperävaunullisin konttiyhdistelmin. Kuljetamme asiakkaidemme tarpeiden mukaan kierrätysmetalleja, murskattuja kierrätyskelpoisia jätteitä, polttoon meneviä jätteitä, maa-aineksia sekä akkuromuja.

Kalustoomme kuuluu myös kippaava akkuhapon kestävä puoliperävaunu sekä ketjupurkava hakeyhdistelmä.

Liikennöintialueemme on koko Suomi, pohjoismaat sekä Balttia.

Osoite


Transitar Oy
Hakekatu 12
70800 Kuopio

Samassa kiinteistössä toimii raskaankaluston huolto, korjaus-ja katsastuspalveluihin erikoistunut TruckService Kuopio Oy.

Y-tunnus


1472543-2

Tiimi


Jukka Pekkarinen

TOIMITUSJOHTAJA
Puh. 040 540 2396
jukka@transitar.fi

Pasi Arajärvi

MYYNTI
Puh. 0400 751 238
pasi@transitar.fi

Erno Auvinen

AJOJ√ĄRJESTELY
Puh. 040 703 5439
erno@transitar.fi
kuljetus@transitar.fi

Jani Jakola

AJOJ√ĄRJESTELY
Puh. 040 8469996
jani@transitar.fi
kuljetus@transitar.fi

Sini Toivanen

TOIMISTOP√Ą√ĄLLIKK√Ė
Puh. 040 357 6200
sini@transitar.fi
laskutus@transitar.fi

Johanna Lilja

PALKKAHALLINTO
Puh. 040 182 1436
johanna@transitar.fi
palkat@transitar.fi

Matti Auvinen

TALOUSHALLINTO
Puh. 040 480 1861
matti@transitar.fi
toimisto@transitar.fi

Sijaintimme


Transitar Oy

Hakekatu 12

Kuopio, 70800

Phone: 040 540 2396

jukka@transitar.fi

Back to top