Yhteystiedot

 

Kartta

Transitar Oy

Hakekatu 12

Kuopio, 70800

Ota yhteyttä

Laskutustiedot

Verkkolaskut
Nimi Transitar Oy
OVT-tunnus 003714725432001
Välittäjä Enfo Oyj
Välittäjän tunnus 003714377140

Paperilaskut

Jos yrityksellänne ei ole valmiutta lähettää laskuja sähköisesti, pyydämme teitä käyttämään keskitettyä laskutusosoitettamme

Transitar Oy
003714725432001
PL 508
02066 Docuscan

Vaadittavat tunnisteet ovat laskun lähettäjän nini, laskun päiväys, laskunnumero, viitenumero, laskun summa, eräpäivä ja myyjän y-tunnus.

Tämä koskee vain meillä lähetettäviä ostolaskuja. Muu posti(esim. rahtikirjat) kulkee entisellä osoitteella: Hakekatu 12, 70800 Kuopio

Yhteyshenkilöt

Jukka Pekkarinen
Toimitusjohtaja, Kuljetuspäällikkö
040 540 2396
jukka@transitar.fi

Pasi Arajärvi
Myynti
0400 751 238
pasi@transitar.fi

Erno Auvinen
Ajojärjestely
040 703 5439
erno@transitar.fi
kuljetus@transitar.fi

Jani Jakola
Ajojärjestely
040 8469996
jani@transitar.fi
kuljetus@transitar.fi

Sini Toivanen
Toimistopäällikkö
040 357 6200
sini@transitar.fi
laskutus@transitar.fi

Johanna Lilja
Palkkahallinto
040 182 1436
johanna@transitar.fi
palkat@transitar.fi

Matti Auvinen
Taloushallinto
040 480 1861
matti@transitar.fi
toimisto@transitar.fi

 

 

 

Back to top